קישורים

עמוד המייעץ של Prime Alpha ב-AskPeople אתר הייעוץ הישראלי
www.askpeople.co.il/users/2455
Prime Alpha at AskPeople.co.ilעמוד המייעץ שלי באתר AskPeople מעודכן על בסיס יומי בעצות מפורטות לשאלות של בנים ובנות במגוון נושאים: זוגיות, מיניות, שיפור עצמי, כללים לחיי אהבה טובים יותר, איזה קשרים להעמיק ואיזה קשרים לסיים, התמודדות עם פרידה, טעויות נפוצות, מה לעשות ומה לא לעשות, ועוד.

The Rational Male
therationalmale.com
Rational Male Logo מלומד ורציונלי, Rollo Tomassi כותב בצורה ברורה וקולחת על הנושאים המורכבים ביותר, והופך אותם פשוטים להבנה. בבלוג תוכלו למצוא מאמרים על הדינמיקות הבסיסיות בין גברים ונשים, כללי המשיכה החשובים, מה קורה כאשר מיישמים אותם ומה קורה כאשר לא פועלים לפיהם, הסיבות בגינן נשים מתנהגות כמו שהן מתנהגות, האימפרטיב הפמיניסטי והשפעתו על העולם המודרני, החשיבות שבהתנהגות גברית על מנת להוציא את הטוב שבאישה, ועוד.

Chateau Heartiste
heartiste.wordpress.com
Chateau Heartiste Logoשנון וציני, לעתים עד כדי כאב, Heartiste (הידוע גם בכינויו Roissy) כותב על שדה הקרב שהוא חיי האהבה בין גברים ונשים. בבלוג תוכלו למצוא מאמרים על מה מדליק בחורות ומה דוחה אותן, הצדדים האפלים של עולם האהבה, הרוע העלול לבוא מצד נשים, הטעויות הנוראיות שגברים תמימים נופלים בהן, מה מאפיין גבר אלפא ואיך הוא נבדל מגבר בטא, שיטות משעשעות להתחיל עם בנות במציאות וברשת, ועוד. הבלוג מתובל במאמרים על פוליטיקה עכשווית, מצב העולם בכלל, וההשפעות על עולם האהבה בפרט.

Roosh V
www.rooshv.com
Roosh V Logoפרקטי ומעניין, Daryush Valizadeh, הידוע בכינויו Roosh V, כותב על בנות ופיקאפ. Roosh מרבה לטייל בעולם וכותב על ההתנסויות שלו עם בחורות בכל מיני ארצות. בבלוג תוכלו למצוא מאמרים על עולם האהבה המודרני, אומנות הפיתוי, פיקאפ בארצות שונות, טיפים רבים בנושאים שונים מעולם האהבה, ועוד.

Red Pill Reddit
www.reddit.com/r/TheRedPill
Red Pill Reddit Logo קהילת הגלולה האדומה הגדולה ביותר באתר רדיט. בלב הקהילה עומדת הגישה כי יש לקבל את המציאות כמו שהיא וללמוד לנווט בה, תוך פקיחת עיניים לאמת וזניחת מוסכמות חברתיות לא מועילות וגישות מיושנות. בקהילה דיונים רבים על דייטינג, אהבה, זוגיות וזכויות הגבר בעידן המודרני, וסיפורים וחוויות מעולם האהבה המנותחות בראי הגלולה האדומה. בתפריט הצידי ניתן למצוא קישורים רבים למאמרים חשובים בתחום.

מבוא לגלולה האדומה ואוסף מאמרים לפי נושאים
theprofessorspeaks.wordpress.com
מבוא לגלולה האדומה. עמוד השער מכיל אוסף בלוגים חשובים, קישורים, ומאמרים לפי נושאים.